środa, 6 marca 2013

Pająk 2

Arbuz? Chyba nie... Ale spróbować nie zawadzi...
Przyjaciel Wszelkiego Żywego, nasz kochany pan Andrzej Pająk powraca w nowej, jeszcze efektowniejszej odsłonie, zaopatrzony w zupełnie odjechane supermoce. Po raz kolejny stanie oko w oko z groźnymi, ośmionożnymi stworami i pokaże, dlaczego można je polubić...
Kto był na ssakach (znaczy na spotkaniu o) ten wie, że pan Pająk nie waha się wchodzić w bezpośredni kontakt z podopiecznymi a i na bezpośredni kontakt z NIEKTÓRYMI pozwala dzieciom. Ostronos, który zajmuje się higieną owłosienia czaszkowego pana Andrzeja jest tu najlepszą chyba rekomendacją jakości i charakteru tych zajęć.
Oczywiście trudno się spodziewać, że poiska nas ptasznik czy tarantula, ale można się będzie dowiedzieć o nich rzeczy, których ani nie usłyszycie w szkole, ani nie przeczytacie w książkach. Znając doskonale zwyczaje i usposobienie swoich podopiecznych pan Andrzej w perfekcyjny sposób gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa uczestników. Dość powiedzieć, że do tej pory żaden widz nie został pożarty.

A co może być szczególnie atrakcyjne dla rodziców, przy okazji dowiedzą się jak i dlaczego nie należy ulegać zbyt pochopnie pociechom, domagającym się zwierzątka do domu.


Na spotkanie z pająkami zapraszamy w sobotę, 9 marca 2013 r. o godz. 11.30. Wstęp: 6 złotych.

P.S. Wszystkich, którzy dopytywali się o filmik  dotyczący handlu wykonany przez najmłodszą grupę dzieci uprzejmie informujemy, że jest on już dostępny w artykule "Handlowanie jest fajne" (luty 2013). Zapraszamy do oglądania:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz