środa, 2 stycznia 2013

Dziękujemy!

Witajcie w Nowym Roku! Pozdrawiamy poświątecznie i od razu zabieramy się do pracy.
 Cieszymy się, że jesteście z nami i wspieracie nas w tych pierwszych - trudnych (bo nowych) miesiącach naszego blogowania. Dziękujemy serdecznie za zdjęcia prac wykonanych przez Was na naszych zajęciach lub  inspirowanych warsztatami. Chcemy się nimi chwalić, bo jest czym. Ta cudna, filcowana bombka to dzieło Pani Kasi. Miło ją zobaczyć na właściwym miejscu:) Pani Kasia i jej syn Kuba są również autorami pudełeczek zdobionych technika decoupage na zajęciach w grudniu. Trudno uwierzyć, że to pierwsze kroki w nowej technice:) Ale właśnie o to nam chodzi! W każdym z nas drzemie artysta, niezależnie od wieku, zainteresowań, praktyki, a tworzenie to wspaniała zabawa i relaks. Autorom gratulujemy i prosimy o jeszcze.
Dziękujemy również za  krytykę - to znak, że nas czytacie uważnie i zależy Wam na poziomie naszych wpisów. Nasz język jest dość swobodny i nieokiełznany, ... ale tak to już bywa z blogowaniem. Nie chcemy wpaść w sztywną rutynę i zanudzać poważnym stylem czy sztywnym dystansem. To dla nas miejsce swobodnej komunikacji. Blog wymaga swobodnego stylu, lekkiego języka, takiego akurat na poobiednią przerwę. Chcemy pisać o rzeczach ważnych, ale bez zbędnej naukowości i patosu. To przecież nie wstyd przyznać, że muzealnik też człowiek;)
Jeszcze raz serdeczne dzięki za Waszą obecność i wszelkie uwagi.

 I dalej do dzieła...

2 komentarze:

  1. Podobają mi się Wasze wpisy na Blogu. Nie są sztywne i pseudonaukowe jak na wielu innych blogach (macie właściwego moderatora).

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękujemy Anonimie, kimkolwiek jesteś. Ale co do moderatora to muszę cię zmartwić: u nas panuje niepisane prawo - każdy ma wolny dostęp do bloga jeśli poczuje taką potrzebę i jest odpowiedzialny za słowo oferowane światu:) Każdy z nas trzech oczywiście. A skoro się sprawdza, to fajnie:) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń